пʼятниця, 22 березня 2013 р.

Засідання школи зростання учителя-словесника


19 березня у Маловисківській гімназії відбулось друге засідання школи зростання учителя-словесника. Тема "Мультимедійні засоби навчання - інноваційний напрямок у роботі учителя української мови та літератури". В центрі уваги педагогів розгляд питання "ІКТ на уроках мови та літератури". Досвідом роботи з використання програми "Notebook" поділилася учитель української мови та літератури Марянівської ЗШ І-ІІІ ст. Ірина Анатоліївна Соломина.
Крім того, зі слухачами школи проведено майстер-клас щодо написання конспекту з української мови та літератури з використанням вищезазначеної програми. 
Важливим етапом засідання було створення власної Інтернет-сторінки. Практичне заняняття щодо створення та наповнення персонального блогу провів учитель інформатики Маловисківської гімназії віталій Володимирович Мацкул.
Крім того, учасники школи  презентували свої методичні напрацювання - міні-підручники з української мови для 5, 6 та 7 класу. Кожен словесник розкрив власне бачення сучасного підручника, та найбільше зацікавила презентація міні-підручника з української мови для 6 класу учителя української мови та літератури Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. Наталії Вікторівни Луньової.