четвер, 27 березня 2014 р.

Майстер-клас учителів української мови та літератури


Я ЗНАЮ, ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ.
Я НАВЧУ ВАС.
Під таким гаслом 27 березня 2014 року відбулося засідання майстер-класу учителів української мови та літератури. Участь у заході взяли 14 педагогів району. Учасники знайомились з досвідом роботи вчителя-майстра шляхом прямого і коментованого  показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності,   спільно відпрацьовували методичні підходи учителя-майстра та сформували   індивідуальну програму самоосвіти й самовдосконалення з проблемного питання.
Учитель української мови та літератури Маловисківської гімназії Силенко Ольга Віталіївна представила власну систему роботи, яка передбачала комплекс методичних прийомів та педагогічних дій при викладанні української мови у 5 класі.
Також слухачі майстер-класу виконували самостійну роботу з конструювання індивідуальної моделі заняття в режимі технології вчителя-майстра, а майстер здійснював роль консультанта.
На завершення засідання відбулася дискусія за наслідками спільної діяльності майстра і слухачів. Учителі української мови та літератури району висловили власне бачення щодо організації засідань та подальшої роботи майстер-класу.