середа, 12 березня 2014 р.

Семінар учителів української мови та літератури у Хмелівській ЗШ І-ІІІ ст.11 березня 2014 року на базі Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів української мови та літератури на тему «Практичне впровадження методу проектів на уроках української мови та літератури». Мета - ознайомлення з методикою створення проектів. У ході роботи заходу учасники розглянули питання «Метод проектів - ефективна технологія навчання», «Практичне впровадження методу проектів на уроках української мови та літератури».

Також словесники Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. Односум Алла Миколаївна, Данільченко Олена Анатоліївна, Переселенцева Ольга Володимирівна проаналізували переваги проектної діяльності та презентували навчальний проект з української літератури у 5 класі за творчістю Тараса Шевченка.

Учителям  надані  методичні рекомендації щодо укладання портфоліо з теми, алгоритму роботи над проектом.  Також представлено районний літературний проект «Дзвенять Кобзареві струни», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Насамкінець учасники семінару відвідали Шевченківську світлицю, створену у Хмелівській ЗШ І-ІІІ ст. учнівським та педагогічним колективом. 

МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ

  Як укладати портфоліо з теми?

 Як працювати над проектом