неділя, 11 листопада 2012 р.

Всеукраїнський диктант національної єдності-2012


9 листопада о 13.30 у День української писемності на Українському радіо традиційно відбувається написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.
Це унікальна акція, яку Національна радіокомпанія України (НРКУ) започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть з’ясувати наскільки добре знають рідну мову, а ще продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.
Уже вдруге долучаються до такої масштабної акції учні Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст.. Тож 9 листопада 2012 р. 28 школярів закладу разом з учителями української мови та літератури Конельською Людмилою Василівною та Дебель Оленою Петрівною взяли участь у написанні диктанту.  Тема диктанту "Марко Вовчок". Обирав та диктував усім учасникам акції у прямому ефірі доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Побажаймо усім перемог на шляху до вивчення рідної української мови!